Tenisowe „Skrzaty” na turnieju w Charsznicy

0
285

4 grudnia 2022 roku, najlepsi tenisiści z Małopolski, w kategorii wiekowej skrzat, przejechali do Charsznicy na Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez GOK w Charsznicy, w ramach Wojewódzkich Turniejów Klasyfikacyjnych.

W kategorii chłopców zwyciężył Mikołaj Jarosz (KS Gorce Nowy Targ), który w finale po niezwykle zaciętym pojedynku, przegrywając 0:2 w setach, ostatecznie pokonał 3:2 swojego klubowego kolegę Kamila Antoszka.

Wśród dziewcząt finał był równie zacięty. Ewa Czyszczoń (KS Gorce Nowy Targ) prowadząc 2:0 w setach oddała dwa kolejne swojej rywalce ze Skawiny – Mai Baltaza. W secie piątym  kontrolowała jednak mecz i wygrała pojedynek.

W Turnieju uczestniczyli również podopieczni Sekcji Tenisa Stołowego GOK w Charsznicy. Piotr Żurowski zakończył Turniej na miejscu 9-12, Amelia Micyk 9-10 oraz Igor Dudek 17-20.