Siła Serc – Razem dla Ani

0
488

6 września 2025 roku w Parku Miejskim w Miechowie odbył się wyjątkowy Festyn Charytatywny „Siła Serc – Razem dla Ani”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Przystań PGR z Trzebienic wraz z Gminą Miechów na czele z Burmistrzem Miasta Dariuszem Marczewskim oraz CKiS w Miechowie i Dyrektor Sylwią Suchecką.

Był to dzień pełen radości, muzyki, wspólnej zabawy i ogromnego serca, jakie okazali mieszkańcy Miechowa i okolic. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać imponującą kwotę 32 286,57 zł, która w całości przeznaczona zostanie na leczenie Ani.

Organizatorzy dziękują sponsorom i partnerom:

  • Burmistrz Miasta Miechów – Dariusz Marczewski
  • Centrum Kultury i Sportu w Miechowie – Dyrektor Sylwia Suchecka
  • Starostwo Powiatowe w Miechowie – Krzysztof Świerczek i Pan Jerzy Półka
  • Urząd Marszałkowski w Krakowie
  • Wójt Gminy Gołcza – Lesław Blacha
  • Wójt Gminy Charsznica – Tomasz Kościelniak
  • Dyrektor Szpitala i Radny Sejmiku – Mirosław Dróżdż
  • Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy” i Stowarzyszenie Grupa Miechowska
  • Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Jelczy
  • Fundacja „Kobieto Obudź Się”
  • Bistro w Centrum – Dariusz Kurach
  • Cook Service – Wypożyczalnia Sprzętu Eventowego – Dariusz Kurach
  • Biblioteka Publiczna im. Marii Fihel w Miechowie
  • PSS Społem – ul. Podzamcze 40, Miechów
  • Smaki z Alei Kasztanowej – Bogdan Bobrek, Trzebienice
  • Hurtownia Karex – Karolina Rozwadowska
  • Firma Handlowo-Produkcyjna Wołoch
  • Restauracja Vita – Miechów
  • Piekarnia Architekton – Miechów
  • MS Pilates – Marta Bobrek, Miechów
  • Your Fit Reflection – Państwo Martyna Czekaj i Bartłomiej Włodarski
  • Gmina Wolbrom
  • Miechowskie Klasyki
  • Beata i Leszek Trybus
  • Małgorzata Ćwikła
  • Kinga Sęk
  • Koła Gospodyń Wiejskich z Makowa, Wierzchowiska, Sulisławic, Lgoty Wielkiej i Podlesic
  • Jurajski Klub OYAMA KARATE w Wolbromiu i Olkuszu
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzchowisku

Słowa Ani:
„Nie potrafię wyrazić, jak wielkie wzruszenie czuję, patrząc na Wasze zaangażowanie i dobroć. Każda złotówka, każdy gest i każdy uśmiech tego dnia to dla mnie promień nadziei. Dziękuję, że pokazaliście, jak ogromna jest Wasza Siła Serc. Dzięki Wam wierzę, że dam radę pokonać chorobę – bo nie jestem w tym sama. Jesteście moją siłą, inspiracją i motywacją do walki. Z całego serca – dziękuję.” Ten dzień pokazał, jak wielką Siłę Serc mamy w naszej społeczności. Każdy gest pomocy – od darczyńców, sponsorów, wolontariuszy, po licytujących i uczestników festynu – zbudował piękną historię solidarności i wspólnego działania. Dziękujemy, że byliście z nami i wierzymy, że spotkamy się jeszcze nieraz – by pomagać dalej i nieść dobro tam, gdzie jest potrzebne.